JEDNÁ SE O STAROU STRÁNKU – TRAKTORIÁDA 2019 ZDE (KLIKNĚTE)

SDH Žďárec u Seče a ČČK Žďárec u Seče vás srdečně zvou na 3. ročník srazu historických traktorů, zahradních traktorů a traktorů “domovin”

ŽELEZNOHORSKÝ TRAKTOR 2016zeleznohorsky-traktor-2016

Traktoriáda ŽELEZNOHORSKÝ TRAKTOR 2016 se koná 20.8.2016 ve Žďárci u Seče. Akce bude zahájena ve 13:00, traktoristy prosíme o příjezd okolo 12 hodiny, kdy bude probíhat registrace (možné je se registrovat online níže v tomto článku, a tak potvrdit svou účast). Celá akce se koná v rozsáhlém areálu za kulturním domem, po obci budou umístěné značky, které vás navedou. Ve Žďárci se rozhodně nemůžete ztratit.

Po zahájení akce celý Žďárec a jeho okolí doslova rozdrnčí spousty traktorů, i letos se můžete těšit na oblíbenou spanilou jízdu, tentokrát traktory nepojedou pouze Žďárcem, ale zavítají i na Seč a pak zase zpět. Po spanilé jízdě následují soutěže, rozdělené do různých kategorií podle výkonu, což je o dost spravedlivější než minulý rok. Traktoristé budou muset se svými traktory kličkovat v soutěžní jízdě slalom, kde ukážou své zručnostní dovednosti a poté je čeká rychlostní jízda sprint, kde ukážou jak umí šlápnout na plyn.

Po ukončení soutěží nás bude čekat slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen v různých kategoriích. Po celou dobu akce je zajištěno bohaté občerstvení a hudební doprovod.

Vstupné je i jako minulé roky dobrovolné (obdržené finance ze vstupného podpoří organizátory SDH a ČČK v organizaci dalších akcí).

Pro každého traktoristu drobný dárek, parkování osobních vozidel návštěvníků zajištěno vedle areálu. Všechny návštěvníky s osobním autem prosíme o parkování na parkovišti (viz. plánek níže), parkovné je zdarma.

Ohlasy a zhodnocení loňského ročníku (klikněte)


Jak se dostat na ŽELEZNOHORSKÝ TRAKTOR 2016?

Máte 2 možnosti cesty:

příjezd z hlavní silnice 337 (Seč – Kraskov – Třemošnice)

příjezd z města Seč po starší silnici (z náměstí Č. Strouhala, okolo hřbitova)

Pro zaparkování Vašeho vozidla, prosíme využijte centrální parkoviště vedle areálu.


Online registrace traktoristy

V případě, že nám chcete potvrdit svou účast s traktorem a chcete usnadnit práci pořadatelům na místě, můžete se registrovat online. V případě, že máte v plánu zavítat na akci, ale nezaregistrujete se online, tak se vůbec nic neděje, protože registrace budou probíhat i normálně jako každý rok u vjezdu do areálu.

Uzávěrka registrací je 17.8.2016, všechna pole jsou povinná, vaše údaje nebudou poskytnuty třetím stranám a slouží výhradně pro účel akce.

Online registrace byla uzavřena. Registrace budou probíhat normálně při vjezdu do areálu, jako minulé ročníky.

Železnohorský traktor 2016 je také na facebooku.

Jsme na facebooku

Těšíme se na vás 20.8.2016 ve Žďárci u Seče!

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat