MISS TRAKTOR 2024

Zapojte se také a vyhrajte ceny za nejlepší fotografie!

INFORMACE K SOUTĚŽI

Soutěž probíhá od 7. 3. 2024 do 9. 8. 2024. Fotografii vašeho stroje nám můžete v tomto období zaslat. Na 9. ročníku Železnohorského traktoru 17. srpna 2024 budou odměněny celkem 4 výherní fotografie.

SOUTĚŽNÍ KATEGORIE:

 1. Nejoriginálnější fotografie traktoru
 2. Traktor při práci
 3. Nejhezčí traktor
 4. Cena společnosti AGROAD, s. r. o.

 

ZASLÁNÍ FOTOGRAFIÍ

Fotografie nám můžete zaslat dvěma způsoby:

 1. Pošlete nám fotografii jako přílohu na email: misstraktor@sdhzdarec.cz
 2. Přidání fotky veřejně na Instagram s hashtagem #misstraktor2024

Fotografie do soutěže jsou přijímány do 9. srpna 2024. Veškeré fotografie zaslané po tomto termínu či přidané na Instagram po tomto termínu nebudou zařazeny do soutěže.

VÝHRY

Vybrané fotografie budou odměněny poháry a dárkovými balíčky od našich partnerů.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

 1. Zasláním fotografie souhlasíte s jejím neomezeným zveřejněním jak pro účely pořadatele, partnerů akce – i pro komerční užití, či propagace akce Železnohorský traktor na dobu neurčitou.
 2. Soutěž probíhá od 7. 3. 2024 do 9. 8. 2024 (včetně).
 3. Fotografie jsou přijímány elektronicky formou na misstraktor@sdhzdarec.cz a sociální sítě Instagram s hashtagem #misstraktor2024.
 4. Výherci budou vybráni odbornou komisí Železnohorského traktoru pro kategorie 1 až 3, kategorii 4 vybírají zástupci společnosti AGROAD, s. r. o.
 5. Vyhlášení výherců a předání cen proběhne 17. 8. 2024 ve Žďárci u Seče na akci Železnohorský traktor po 16. hodině v rámci vyhodnocení a předání cen ze závodů.
 6. Fotografie budou vystaveny na akci Železnohorský traktor 2024 a zveřejněny na webových stránkách, Facebooku a Instagramu pořadatele dle výběru komise.
 7. V případě, že si výherce nevyzvedne svou výhru v den konání akce, je možné dodatečné zaslání, v případě nekontaktování pořadatele výhra propadá do 1 měsíce ode dne konání akce ve prospěch pořadatele.